Důležité!-SBÉ ČTĚTE!

D jako Den blbec nebo jako Dalibor??

16. prosince 2008 v 14:43 | Peťulinka
Asisedum minutsi povídáme o škole a tak,zjistím že se jmenuje Dalibor-no a tím veškeré dobré zprávy dneska končí nebo ne?!
------------------------------------------------------------------------------------------------------
,,Tak ahoj já jsem Dalibor"potřese mi pravicí.
,,Já sem Silva"taky mu potřesu rukou a už už už se natahuje že mi dá pusu nebo co ale autobus rychle zastaví a on sebou dost trhne musím se smát.
,,Takaž jindy a pojď za chvilku vystupujeme nebo ty jedeš někam jinam?"za chvíli mám pocit třeba jestli už nechodí někam jinam do školy.-Ne-nechodí.
,,A proč si vlastně odešla z tvé bývalé školy??"zeptá se zčistajasna.
,,No,víš-tam byla taková parta lidí kteří...no..nelíbili se mí nevlastní mámě..asi takhle ti to řeknu"nechci si mu vylejvat srdíčko když ho znám teprve tak deset minut.
,,Asi se o tom nebavíš ráda viď?"teď udeřil kladívko na hřebíček.Ale neřekla sem mu nic ani přehnýho ani nic neúpravdivýho prostě se mý nevlastní mámě nelíbily moje nejky kjámojdy a kámoši toť vše. ,,Příští zastávka Školní"ozve se z reproduktoru v autobuse,,Za chíli vystupuje, viď?!"otážu se pro jistotu.
,,Jo tak pojď ať nezaspíš"řekne ale přitom ani nezívám nepochopím tu narážku.
,,Kdyď nespím"
,,To nevadí ale mohla bys"zavtipkuje ale nemám nějak náladu asi mám žaludeční neurozu páč jak máme vystupovat z busu nachce se mi nejraději bych se sebrala a jela zpátky dom ale to nejde
Opakuju si co mi řekla mamka,sem hezká,chytrá,nadanná takže bych měla bejt v pohodě jo přesně taková sem JO!!mnoa tohle u mě satčí abych se uklidnila-dobrý ne?!Takže nakonec v pohodě vystoupím a ještě chvíli se smějemě vtipům co vycházejí z úst Daliborových...Jo bude ještě sranda-snad.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
(POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ-ASI VE ČTVRTEK NWM)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 TeRu$hi <3 TeRu$hi <3 | Web | 16. prosince 2008 v 15:32 | Reagovat

Ahojky...Tak klido spratelim :*

2 Martulka Martulka | Web | 28. ledna 2009 v 11:57 | Reagovat

aajujik to je nádhera jak 1 díl tak i tento :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama